Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Galvena Aksesuāri logiem un durvīm Aizsargplēves un tonējošās plēves
Aizsargplēvju un tonējošo plēvju uzstādīšana uz stikliem un stikla paketēm.

Šajā sadaļā:
Tonējošās plēves >>
Spoguļplēves >>
Saules aizsargplēves >>
Aizsargplēves >>
Matētās plēves >>

a1.jpgMūsu kompānija veic logu, balkonu, lodžiju, kotedžu, ēku fasāžu, ofisu, ofisa starpsienu, tirdzniecības un biznesa centru stiklu profesionālo tonēšanu.

Jūsu izvēlei ir dažāda veida, krāsas, toņa un gaismas caurlaidības pakāpes arhitektūras, automašīnu un dekoratīvās plēves, aizsargplēves, sitienizturīgas plēves ar dažādu aizsardzības pakāpi.

Kompānijas speciālisti "Logu-remonts.lv" veiks profesionālo stiklu tonēšanu ar plēvēm uz jebkuras sarežģītības elementiem.

 
Mūsu kompānija piedāvā sekojošu plēvju uzstādīšanu:

Logu plēvju klasifikācija.

Tonējošās logu plēves.

2Tonējošās plēves logiem – tas ir vispārējais plēvju nosaukums, kurām piemīt saules gaismas filtrācijas īpašība, pielietojot tās uz logu stikliem, un redzamās gaismas filtrācijas īpašība, pielietojot ofisu stikla starpsienām. Izmantojot tieši šos plēvju veidus ir veicama ēku stiklu tonēšana.
Arhitektūras tonējošās plēves, uzklājot uz stikla virsmām, caurlaiž ne vairāk kā 1% ultravioleto staru, nodrošinot telpā esošo interjera priekšmetu aizsardzību no saules, atspoguļo līdz 50% saules enerģijas, pateicoties tam ir iespējams izvairīties no telpas pārkarsēšanas vasaras laikā. Tonējošo plēvju uzklāšana uz stikliem ļauj atteikties no žalūziju vai aizkaru izmantošanas gaišā diennakts laikā. Tonējošajām plēvēm ir ļoti plaša krāsu gamma (bronzas, pelēkā, zaļā, gaišzilā utt.) ar dažādu gaismas caurlaidības un aizsardzības pakāpi un var apmierināt jebkuru mūsdienu pasūtītāja vēlēšanos.

 

 

 

Spoguļplēves.

3Šajā grupā ietilpst klasiskās spoguļplēves, kuras vairumā gadījumu tiek izmantotas fasāžu tonēšanai, radot dažādas nokrāsas spoguļefektu uz stikla, kā arī tonējošās metalizētās plēves, kuras piešķir noteiktu nokrāsu stikla virsmām.
Spoguļplēve atspoguļo un absorbē līdz 80% saules gaismas un līdz 75% siltuma, pilnībā aizsargājot telpas no ultravioletās gaismas, saules radiācijas, svelmes un spilgtas gaismas, radot mājīgu un komfortablu vidi iekšā. Izmantojot dažādas nokrāsas, logu tonējošā spoguļplēve piešķir ēkai mūsdienu izskatu. Pateicoties savām īpašībām, spoguļplēve apgrūtina apskatu no ārpuses, kas ir īpaši svarīgs apakšējos stāvos esošajām telpām. Spoguļefekts aizsargās Jūsu privāto dzīvi, kā arī palīdzēs noslēpt telpas iekšā esošās mantas.
Uz stikla virsmas uzklātā plēve ļauj padarīt stiklu drošu. Saplēstais stikls (stikla pakete) nevis izbārstās uz lauskām, bet paliek uz plēves.

 

 

 

Saules aizsargplēves.

4Saules aizsargplēves spēj atspoguļot līdz 80% saules enerģijas, absorbēt spilgtu saules gaismu un novērst saules mirgojumus uz datora monitoriem un televīzora ekrāniem, kas nodrošina komfortablus nosacījumus telpā karstajā un saulainajā dienā. Radītās pēc mūsdienu tehnoloģijas saules aizsargplēves uzlabo ēkas ārējo izskatu, un pie tam taupa elektroenerģiju. Šīs plēves var droši nosaukt par vislabāko, un pie tam lētāko, neredzamu aizsardzību, ko pieprasa istabas temperatūra.
Aizsardzība no svelmes un vasaras tveices ir aktuāla problēma vairākumam no mums. Un tieši saules aizsargplēves, reizēm, kļūst par vienīgo glābiņu, ciktāl telpā esošais kondicionētājs gaidāmā glābiņa vietā var sagādāt negaidītu saaukstēšanās saslimšanu. Piedāvājam dažādas nokrāsas, spoguļatstarošanas un aptumšošanas pakāpes saules aizsargplēves logiem.

 

 

 

Aizsargplēves.

5

Iestiklošanas elementi joprojām ir jebkuras būves vārīga vieta. Parastais silikātstikls nav spējīgs aizsargāt telpu no uzlaušanas un iekļūšanas, bet tas sasišanas gadījumā veidojas lauskas ar asām malām, līdz ar to aizsargplēves ir lietderīgas visos gadījumos, kad stiklam ir nepieciešama papildus izturība: dzīvojamo un administratīvo ēku, veikalu, skolu, bērnudārzu, sporta būvju iestiklošana, kā arī stikla jumti, griesti, jumtiņi, nojumes u.c.

 

 

 

Matētās plēves.

6

Matēto plēvju atšķirošā īpatnība ir augsta gaismas caurlaidība līdz 77%, pie tam praktiski pilnīgi tiek izslēgta caurspīdība caur stiklu ar uzlīmēto plēvi.
Matētās plēves ir ideāli piemērotas izmantošanai uz iekšējām ofisa stikla starpsienām, ārdurvīm, vitrīnām un stikla paketēm ar mērķi ierobežot redzamību caur stiklu.
Matēto plēvju krāsu gamma ļaus piemeklēt nepieciešamo nokrāsu, kas būs saderīga ar telpas interjeru. Ar matēto plēvju palīdzību ofisā vienmēr var uzturēt korporatīvo stilu, uzlīmējot uz stikla virsmām, piemēram, ofisa starpsienām vai stikla ārdurvīm, ar ploteri uztaisīto kompānijas logotipu.

 

 

 

 

i_logo.jpgAizsargplēves un tonējošās plēves aiztur līdz 99% ultravioleto staru, kas postoši ietekmē veselību, un nodrošina interjera priekšmetu aizsardzību no izbalēšanas. Uz stikla uzstādītā plēve nodrošina stikla drošumu tā bojājuma gadījumā.

Profesionālajām tonējošajām plēvēm un aizsargplēvēm ir nodilumizturīgs pārklājums, kas kavē ieskrāpējumu veidošanos mazgājot vai notīrot stiklus, neprasa īpašu kopšanu, viegli mazgājamas ar jebkuru neabrazīvo stiklu mazgāšanas līdzekli.

Kā arī mūsu kompānija veic iepriekš uzstādītās plēves demontāžu vai nomaina to pret citu, pie tam nebojājot stiklu.

 
 

Наши партнёры

Partners

Новости

23.03.2014
Kāpēc svīst plastikāta logi? Kā cīnīties pret logu un durvju aizsvīšanu. Kondensāta uz logiem novēršana.

Sīkāk
16.02.2014
Tika atjaunota sadaļa «Aksesuāri logiem un durvīm». Tagad Jūs daudz vienkāršāk varēsiet atrast tieši to aksesuāru, kas ir vajadzīg.

Sīkāk
22.01.2014
Pašlaik logu drošības problēma ir pietiekami asa. Ielaušanās mājoklī pa logu — izplatīts zādzības veikšanas veids. Ja loga konstrukcija nav aprīkota ar aizsargmehānismu, tad loga uzlaušana – 15 sekunžu darbs.

Sīkāk
02.01.2014
Laicīgi veicot logu furnitūras regulēšanu, var būtiski palielināt izstrādājuma ekspluatācijas termiņu, izvairīties no caurvējiem/vēja plūsmām ziemas laikā.

Sīkāk
20.12.2010
Uzzināt kādas markas furnitūra ir uz Jūsu logiem.

Sīkāk
Profesionāls risinājums visu tipu logu remonta jautājumos.
Kr. Barona 88, korpuss 1, 127. kab., Rīga, Tālr.: 20018326, е-mail: info@loguremonts.lv
Top.LV